Η ραδιοφωνική εκπομπή "Πες το αγόρι μου" - Αθλητικό Μetropolis 97,2(17:30-19:00)- τώρα και στο διαδίκτυο μέσω του blog! Όλες οι ποδοσφαιρικές ειδήσεις των Σερρών, σχόλια και παραλειπόμενα...παίζουν μπάλα στο γήπεδο του "pestoagorimou.blogspot"

powered by Agones.gr
(opap)

Κυριακή 1 Αυγούστου 2010

Ήττα με 3-1 από τα Χανιά για την Αναγέννηση

Σε έναν αγώνα όπου όλα τα τέρματα σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, ο ΑΟ Χανιά κέρδισε 3-1 τον Οδυσσέα Αναγέννησης, . Οι Σερραίοι ήταν αυτοί που πήραν το προβάδισμα στο σκορ χάρη σε γκολ του Κυριακίδη στο 15ο λεπτό, αλλά η αντίδραση των Κρητικών ήταν άμεση.
Ο Γωνιωτάκης έδειξε πολύ καλά δείγματα του ταλέντου του ισοφαρίζοντας αρχικά στο 24’ και επτά λεπτά αργότερα έφερε τον ΑΟΧ σε θέση οδηγού κάνοντας το 2-1. Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε ένα λεπτό πριν την ολοκλήρωση του πρώτου μέρους χάρη σε τέρμα που σημείωσε ο Τσιτλακίδης

(πηγή: mikriliga.com)